niedziela, 18 września 2011

Parasolki

 Czeeść wam : ) Nudno u mnie dlatego nie piszę , wczoraj poszłam rano do domu  ( jeszcze 2 tyg będę u babci .. ) i porozmawiałam sobie z mamą - super mi się rozmawiało :) No i zrobiłam obiad . Potem pojechałam z nią do miasta i muszę niedługo pokazać wam małe zakupy .Dzisiaj może pójdę z Asią porobić zdjęcia . Jutro juz szkoła ... nie wytrzymam 8 , czy 10 godzin w szkole , już nam zmienili plan i mamy dodatkowe zajęcia - masakra , ja ledwo na 7 lekcjach wytrzymuje :(  .

Lubię deszcz tylko wtedy kiedy jest w odpowiednią porę - czyli w Jesień! :) Akurat dzisiaj deszczowy dzień mam , więc trzeba chodzić z parasolką :) Pokażę wam inspiracje , zdjecia z  parasolkami .


No to narka !

14 komentarzy:

 1. Jakie boskie parasolki!
  Moje gardło niestety jest bardzo wybredne. Próbowałam już cytruny z miodem, mleka z miodem mnóstwo różnych tabletek... no ale neistety mi nigdy nic nie pomaga. Jedynie orofar max za 15 zł czy jakoś tak to się nazywa. i to też nie jedna tylko tak z 3 paczki xd Więc no xd

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam parasolki, które dodają uroku, jak np. ta przedostatnia :))
  zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 3. zdjęcia z parasolkami są piękne :)

  http://wiggaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale to wiesz.. nie że na raz. 3 paczki muszę zjeść (max 8 na dzień, a niby nie wiecej jak 5 na dzien można), żeby mi zaczęło działać. Dzisiaj zjadłam jedynie banana, ale to i tak mnie strasznie gardło bolało.

  OdpowiedzUsuń
 5. Taa ostatnia parasolka jest boska. <3 Ja tam lubię zajęcia dodatkowe - nowych ludzi można poznać. Tylko zazwyczaj jak są zajęcia dodatkowe to ja mam lekcje. ;cc
  + nn: dzieciekwiatu.bloog.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. ja też lubię parasole ;d

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne te parasolki, muszę sobie właśnie jakąś kupić. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Parasolka w groszki cudna. :)
  Zapraszam do mnie:

  kjyoshee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja deszczu nie cierpię... chyba, ze letni, taki ciepły :)
  Pozdrawiam i zapraszam na Giveaway na moim blogu- do wygrania bon na zakupy w zagranicznym sklepie internetowym (wysyłka gratis) :)

  OdpowiedzUsuń
 10. kocham takie parasolki! chcę sobie kupić taką przezroczystą. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. o! ja mam bardzo podobną jak na przed ostatnim zdjęciu, tylko kolory na odwrót. :33

  OdpowiedzUsuń