wtorek, 3 stycznia 2012

Oszukać przeznaczenie ... 5 !!

Hello everyone !! Jak tam w szkole , dostaliście jakąś pozytywną ocenę ? Ja tak , z edukacji 5 ;) W szkole z Madzią rozlałyśmy pepsi i musiałyśmy sprzątać , haha ;D  Za tydzień wycieczka na kota w butach , biorę aparaat ! 

Oglądałam ostatnio z Madzią film : Oszukać przeznaczenie 5 :) Jest na zalukaj . Fajny film , ale to chyba ostatnia część :( I myślę że najlepsza część była 3 .

opis : 
Nieważne dokąd uciekniesz, nieważnie gdzie się schowasz... nie oszukasz śmierci. W Oszukać przeznaczenie 5 Śmierć jest jak zawsze wszechobecna. Jej moce zostają wyzwolone, gdy przeczucie jednego człowieka ratuje grupę robotników od śmierci pod gruzami mostu wiszącego. Przeznaczeniem tych ludzi było nie przetrwać. Teraz w przerażającym wyścigu z czasem, przeklęta grupa gorączkowo próbuje odkryć sposób ucieczki przed złowrogim planem Śmierci.

zdjęcia :

5 komentarzy:

 1. Nie potrafię oglądać 'Oszukać Przeznaczenie', zawsze się boję, jak to oglądam, chodzi o to torturowanie w filmie itd.
  A film Kot w bitach wydaje mi się , że będzie fajny :)
  Zapraszam do mnie ;)*

  OdpowiedzUsuń
 2. Jezu chciałam iść na to do kina i ... zapomniałam -.- Poważnie. Muszę sobie to ściągnąc i obejrzeć, bo mam taką ochotę ! haha :D Pozdrawiam !


  mfashionmyobsession.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ooo muszę kiedyś zobaczyć.. ja też uważam, że 3 część była świetna :)

  Zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń