niedziela, 24 czerwca 2012

Te dwa świetne dni ...

Jak już wiecie byłam u kuzynki , w pierwszym dniu posiedziałyśmy sobie u niej ,  była mini sesja z której zdjęcia pokażę oczywiście :) Na 21 szykowałyśmy się , Mirella mi i Madzi wymyślała stroje , uczesała nas , pomalowałyśmy się (brak zdjęć:() i poszłyśmy na koncert Piotrka Resteckiego , prześwietnie grał na gitarze ... ! Byłam pod wielkim wrażeniem .

Więc siedziałyśmy w takim klubie , wszędzie było ciemno - tylko scena była oświetlona . Nawet go poznałyśmy , sam podszedł :) Porozmawialiśmy z nim , a potem z kimś jeszcze(sprzedawali bilety) :D Naprawdę mi się tam spodobało ,i z Madzią nie raz tam jeszcze zawitam .spodnie , bluzkę z paskiem i torebeczkę miałam nasobie w klubie . Zamiast różowego miałam czarny sweterek .No i oczywiście świetną fryzurę , kiedyś ją wam pokaże :)

Ps . kupiłam tacie spodnie na dzień taty rozmiar 36 a on ma 34 :D Haha . Ale wujek odkupi te spodenki , więc tacie kupie jakieś nowe :)

9 komentarzy:

 1. mm, podoba mi się pierwsze zdjęcie! bardzo lubię takie artystyczne wyciągnięte z kontekstu. ^^ plus znów muszę ci napisać, że świetnie wyglądasz! bardzo lubię twoją urodę. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładną masz bluzkę^

  OdpowiedzUsuń
 3. hahaha spodenki na Dzień Ojca?? :D ja nigdy nie kupuę rodzicom ubrań, bo mogą być za małe, za duże albo się nie spodobać :)

  świetne fotki. bardzo ładnie wyglądałaś. sweterek, zegarek i lakier do paznokci mi się najbardziej podobają ^^^

  pzdr.

  OdpowiedzUsuń
 4. no to będzie sporo zdjęć, co :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Takie koncerty to zawsze ciekawe doświadczenie ;)
  Ostatnie zdjęcie jest świetne ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. pociągowe zdjęcie ekstra :) Pozdrawiam, www.monika-paula.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń